Коли встановлювати і як вибрати пам’ятник?

Коли помирає близька людина, то гостро постає проблема вибору пам’ятника. Пам’ятники можна купувати вже готові, тобто стандартні, а можна замовляти їх виготовлення в спеціальних майстернях. Перш за все, потрібно визначитися, надгробок якої форми вам потрібно. Якщо ви виготовляєте пам’ятник на замовлення, то розкажіть майстру про життя покійного, ким він був, чим захоплювався. Це допоможе художнику правильно зрозуміти образ людини і підібрати пам’ятник потрібної форми, визначитися з видом каменю, матеріалом.
Вибір пам’ятника
Коли з формою стало все більш-менш ясно, потрібно вибрати матеріал. Найпоширенішими вважаються мармур і граніт, які можуть мати самі різні кольори і відтінки. Також використовується мокша, діабаз і інші камені. Мармур може бути білим, темним, сірим, рожевим і т.д. Граніт, як правило, чорний або коричневий. Також можна зустріти різні відтінки цих кольорів. Кожна з фірм, яка займається виготовленням пам’ятників, надасть вам можливість підібрати колір, який, на вашу думку, буде найбільше підходити для оформлення надгробки.
Також одним з найважливіших моментів при виборі пам’ятника є його розмір. Зазвичай люди вибирають надгробки зі стандартними габаритами, але можна віддати перевагу і індивідуальними проектами, виконаним на замовлення. У такому випадку вартість виробу обійдеться в рази дорожче.
Установка пам’ятників
Важливо також знати, що пам’ятник встановлюється не відразу. По-перше, на його виготовлення йде майже місяць. Якщо це складний проект, то часу знадобиться набагато більше. По-друге, повинно пройти як мінімум півроку, щоб грунт осів після поховання. Таку рекомендацію дають всі фахівці – установники пам’ятників. Навіть краще, якщо з моменту похорону пройде рік. За цей час земля в достатній мірі просяде і не опускатиметься далі.
Крім того, потрібно знати, що встановлення пам’ятника при негативній температурі – це велика помилка. Кращий час для його інсталяції – період з пізньої весни до початку осені. Грунт повинна бути сухою, тому краще почекати, поки вона остаточно не просохла після зими. Дотримання цих правил забезпечить рівну і точну установку пам’ятника.
Однак це зовсім не означає, що ви не можете замовити пам’ятник заздалегідь. Замовивши виготовлення пам’ятника попередньо, ви убезпечите себе від зростання цін на дані вироби, а також будете впевнені, що в будь-який момент, коли настане відповідна погода, ви зможете попросити майстрів встановити надгробок на могилі.

Звертайтесь до нас за вказаними нижче контактами і ми завжди Вам допоможемо!

Наша Пошта: info@etalongranitu.lviv.ua | Телефон: 096 800 45 90 | 063 056 44 72

Наш магазин: м.Львів Ринок «Континент» , маг. №42, (кут Миколайчука-Липинського, кінцева трамваю №6)