Інформація про нас

Пам`ятники Еталон Граніту

Пам`ятники Еталон Граніту

        • Встановлення у Львові та області. Якісний монтаж виробів з використанням професійних клеїв, силіконів для каменю.
        • Демонтаж пам`ятників. Проводимо демонтаж старих, пошкоджених пам’ятників.
        • Ритуальна атрибутика. У нас в магазині Ви можете ознайомитись з широким асортиментом ритуальної атрибутики: вази, підсвічники, розп’ятття.
        • Нанесення художньої роботи: малюнку, фотографії, написів. У нашій роботі ми використовуємо декілька способів нанесення художньої роботи на гранітний пам’ятник, а саме: гравірування чи за допомогою принтерів.
        • Проектування 3D.  Трьохвимірне зображення майбутнього пам’ятника. Ми проектуємо зображення Вашого замовлення гранітного виробу (пам’ятника, вази, підсвічника) та надаємо реальне фото кінцевої роботи.
        • Вироби з граніту. Ви можете також замовити, за Вашими розмірами, виготовлення гранітних стільниць для кухні та ванни, сходів, підвіконня, ганітної плитки, барні стійки.
        • Виготовлення меморіальних табличок з граніту.
        • Безкоштовний виїзд майстра на обєкт для замірів.
        • Консультації та поради кваліфікованого спеціаліста. У нас отримаєте відповіді на Ваші запитання з  вибору граніту, нанесення художнього оформлення на стелі, та догляду за гранітним пам’ятником.
        • Догляд за місцем поховання. Ми надаємо послуги прибирання місця поховання, заміна пошкоджених частин пам’ятника чи бруківки, висадка квітів та встановлення свічок.

Вибір пам’ятника – це досить складне заняття, особливо для людини, яка ніколи цього не робила.

Визначальний момент в якості продукту – професіоналізм майстра. Не варто дивитися на те, велика фірма чи маленька. Навіть одна людина, що працює самостійно, може створити справжній витвір мистецтва.

Обов’язковим моментом при оформленні замовлення є укладення договору, що в свою чергу оберігає від усіляких непорозумінь

Гранітні пам’ятники виготовляються з натурального каменю. Ніяких: пластмаси, бетону, гранітополімера. Тільки натуральний граніт.

Крім виготовлення монумента, для вас також доступна доставка та встановлення по Львову та Львівській області.

Завдяки сучасним технологіям портрет і букви на камені виходять фотографічної якості.

Гранітні надгробки ми доставляємо не тільки у Львів, а й по всій Україні. Нової пошта або любим іншим зручним перевізником

Для замовлення пам’ятника – не обов’язково їхати до нас в майстерню, на сайті розміщена колекція ескізів пам`ятників, для того, що б ви змогли ознайомитися і вибрати, те, що вам до душі.

Але якщо ви не знайшли надгробок, який шукали – не проблема, надгробні пам’ятники ми робимо не тільки ті які ви бачите на сайті. А по вашим ескізам та фото.

Ритуальний Пам’ятник з граніту, натурального природного – стоятиме дуже довго і допоможе вам увічнити пам’ять про ваших рідних і близьких.

Ідуть люди, стираються події, руйнуються старі споруди … Лише тільки пам’ять залишається … Пам’ять, втілена в камінь.