Портрет на пам’ятник

Портрет на пам’ятник
Портрет покійного, нанесений на гранітний пам’ятник, несе в собі не тільки сакральний сенс, але також володіє цінністю з практичної точки зору: після смерті близької людини в наших серцях залишаються його вчинки, чого не скажеш про риси обличчя, які з часом тьмяніють і стираються з пам’яті . Тому дуже важливо надати зображенню на пам’ятнику фотографічну схожість з реальною людиною, тим більше, що відвідувати його будуть представники майбутнього покоління родини.
Сам по собі гранітний пам’ятник є безликим і його виготовлення не можна вважати виконаною роботою. Виріб набуває свою індивідуальність тільки тоді, коли майстер, з притаманними йому талантом і вміннями, займеться нанесенням художніх елементів фотографії.
Вдала робота може вважатися тільки тоді, коли зображення покійної людини нанесено чітко, коректно і красиво. У цьому випадку художник може називатися професіоналом, який зміг використати всі ресурси кам’яного надгробка (наприклад, округлі склепіння або сторони) для створення шедевра на століття.
Способів нанесення портретів на гранітний пам’ятник два:
Машинна друк. Вона повністю копіює зображення з фотографії і переносить його на основу. Серед переваг даного методу можна відзначити високу точність картинки, чіткість, швидке виконання роботи та її дешевизну. Але поряд з цим, існують і недоліки: якщо на фото є потертості, розмиті ділянки або шорсткості, то вони неодмінно виявляться на пам’ятнику. Втім, така проблема легко вирішується підсумковим ретушуванням під керівництвом фахівців, і на виході портрет виходить ідеальним.
Ручний. У цьому випадку, все буде залежати від кваліфікації художника і його бачення остаточного результату. Переваги: ​​довговічність і початкова чіткість зображення. Недоліки: порівняно з машинної печаткою, вартість готової роботи буде трохи вище, а її виконання трохи затягнеться.
Кольорові портрети на пам’ятниках
Поряд з чорно-білими портретами на пам’ятниках, все більшої популярності набувають кольорові. Система нанесення зображень в останньому випадку відрізняється більшою складністю, так як існує потреба в додатковій обробці каменю (що має на увазі під собою збільшення витрат). Ціна таких виробів на порядок вище, ніж в інших випадках, але результат перевершує всі очікування: портрет буде яскравим, виразним і емоційним, що дозволить підкреслити статус і позитивні якості близької людини.
Звернувшись до нашої фірми “Еталон Граніту” ви можете бути впевнені що зображення на памятнику буде ідеальним.