Квітник на місці поховання

Квітник на місці поховання

Існує величезна безліч варіацій оформлення могил. Як правило, основним елементом прикраси є пам’ятник. Нерідко пам’ятник доповнюють композиціями з різноманітних декоративних елементів, вазами для квітів і огорожею. Дуже важливо при цьому розуміти, що величезне значення у виборі декору мають навіть нt самі елементи, а їх гармонійне поєднання один з одним. Адже місце поховання можна виконати не тільки різними стилями, але також і різними матеріалами, використовуваними в їх виробництві. Доцільніше замовляти весь меморіальний комплекс відразу, щоб органічно поєднувалися основні і декоративні елементи пам’ятника. Наша компанія надає всі види ритуальних послуг і займається комплексним оформленням місця поховання.
Дуже важливо заздалегідь передбачити місце для покладання квітів, якими родичі прикрашають могили в поминальні дні. В основному для цих цілей використовують стаціонарні вазони. Але дане рішення не передбачає наявності живих квітів. Тому в процесі благоустрою місця поховання вкрай розумно використовувати такий елемент, як квітник. Квітники виготовляють з такого ж матеріалу, який застосовувався для будівництва пам’ятника. Найчастіше в цих цілях використовується граніт.
У першу чергу необхідно точно спроектувати розміри поховання. Також дуже важливо завбачливо врахувати характеристики насаджень, якими планується оформляти квітник. В основному в квітниках на могили висаджують довго квітучі однорічні або багаторічні трав’янисті рослини. Грамотно проектуючи квітник, враховуються як зручність розташування, так і практичний доступ до рослин для догляду за ними.
Декоруючи місце поховання квітником, Ви тим самим видаєте любов і повагу до покійного, регулярно відвідуючи його і доглядаючи за живими квітами. Приємно відзначити, що гранітні квітники, навіть незначних розмірів, дуже прикрашають могилу, надаючи їй солідний вигляд. Сам матеріал, що використовується для створення квітника, є влагоустойчивим і довговічним. Саме тому саме граніт можна вважати ідеальним матеріалом для будівництва квітника. Майстри нашої компанії займаються виготовленням не тільки квітників, але також оформленням місця поховання в комплексі, включаючи пам’ятник, цоколь і інші елементи декору, c використанням різних матеріалів і стильових рішень.